Datum Vereniging event tijd Locatie Plaats Adres verzamelen Bijzonderheden
3-nov Vennemuskes Opkomst Jonkheer 20:00 De Kolk Oldenzaal Brem 11 **  
9-nov Windbuul’n Af en op 20-:00 Merlijn hengelo Langestraat 16 **  
10-nov Soaltkloetn’s Af en Op 20:00 de Buren Boekelo      
11-nov Windbuul’n Af en Op Jeugd 14.00 Merlijn hengelo Langestraat 16 Merlijn  
11-nov. EKV Op 20:11 Jaargetijden Enschede parkweg 49 **  
16-nov Noorkermennekes Af en Op 20.30 Vios hengelo Beekstraat 10 **  
17-nov Daaltrappers Af en Op 20:00 Vrieler Enschede Brinkstraat 301-303    
23-nov Melbuulkes Op 20:00 Cafe Platenkamp Borne Prins Bernhardlaan 148 **  
24-nov Grenskeerlkes Af en op 20:00 Hotel National Glanerbrug Heldersplein **  
24-nov KCT Af en Op 21:00 EKC Naas Enschede Richtersbleekweg 30 **  
25-nov Osseköpkes Frühschoppen 12:00 Cafe Ossenvoort Enschede Poolmansweg 71 **  
                 
1-dec Deurtrappers Af en Op 20.30 Twentse Ros hengelo Twekkelerweg 227 Twentse Ros  
1-dec Gifkikkers Af en Op 20.30 Pathmos hal Enschede Veilingstraat 20 **  
7-dec Altijd Dorst Groot Feest 20:00 Good-Fellows Hengelo Willemstraat 29 **  
8-dec Schipbeknkeerls Af en Op 20.30 Bakkershoes Haaksbergen Molenstraat 71-73 **  
9-dec Gangmakers Af en Op 14.00 De waarbeek hengelo Twekkelerweg 327 Waarbeek  
  Vennemuskes Open loods dag 15:00 Loods oldenzaal Retentieweg 40 E-F Schuur Opgave bij Erik
31-dec Gangmakers Oudjaars afsluiting 14:00 Schuur        
4-jan De Markloawen Opkomst 20:00 Hotel Het Landhuis oldenzaal Bentheimerstraat 118 **  
4-jan JKL Gaffel Aöskes Opkomst 20:30 Cafe Smit Losser Brinkstraat 34 – 36 **  
6-jan Weidemennekes Af en Op 14:00 Van de Valk hengelo Bornsestraat 400 v/d Valk  
6-jan GNG Frühschoppen 11.00 Burgerhalle Gronau Spinnereistraße 20 NS Station

Hengelo

 
13-jan Obermarxleu Herrenzitzung 7:00 Clauberghalle Duisburg Kampstraße Kruse  €                                    
13-jan EKV / EKR Receptie 14:00 Jaargetijden Enschede Parkweg 49    
17-jan SSCH HooghedenGala 19:30   hengelo      
20-jan Obermarxleu Damensitzung 7:00 Clauberghalle Duisburg Kampstraße Kruse  €                                    
26-jan Grün-weiß abend Gala Avond 20:00 Burgerhalle Gronau Spinnereistraße 20 **  €                                      
27-jan Daaltrappers Op Jeugd Prins 14:00 Vrieler Enschede Brinkstraat 301-303 **  
3-feb JKL Gaffel Aöskes Loods feest 14:00 Hallen De Pol  Losser De Pol ** Opendag Loods
8-feb Richtersbleek Af en op 20:00   Enschede G.J. van Heekstraat 15 **  
9-feb Grenskeerlkes SterrenGala 20:00 Nationaal Enschede Heldersplein **  
15-feb verlichte Optocht Optocht 19:00 twekkelerveld Enschede   **  
16-feb Daaltrappers Gala Avond 20:00 Vrieler Enschede Brinkstraat 301-303 **  
17-feb Grenskeerlkes Frühschoppen 11:00 Nationaal Glanerbrug Heldersplein Schuur 12:30  
24-feb optocht Optocht 12.00 Glanerbrug Glanerbrug   Schuur 11:00 Wagenbegeleiding 09:30
1-mrt verlichte optocht Optocht 19.00 hengelo hengelo   ** 17:30 Wagenbegeleiding 15:00
2-mrt familie oprocht Optocht 14.00 hengelo hengelo   ** 12:30 Wagenbegeleiding 12:00
3-mrt optocht Optocht 12.00 gronau Gronau   Schuur 10:00 Wagenbegeleiding 09:00
4-mrt Noorkermennekes Rozenmontag 20:00 Vios hengelo   **  
                 
** verzamelen bij de Peppel   Bij opgave vooruit betalen verplicht